‘Ben nu een week met hem, maar ik hou nu al van hem’
Feyenoord wist afgelopen zaterdag een oefenduel tegen FC Dordrecht met 0-4 te winnen. Na afloop was de nieuwe trainer Brian Priske lovend over het talent Gjivai Zechiël.
“Ik ben nu een week met Zechiël, maar ik hou nu al van hem. Zijn energie en mentaliteit is waanzinnig. Gisteren vertelde ik hem dat hij als centrale verdediger moest spelen en hij keek me aan: weet je het zeker, coach? Hij vond het geen probleem om daar te spelen. Hij straalde zelfvertrouwen uit op het veld. Hij gaat tijdens het seizoen niet centraal spelen, maar heeft veel kwaliteiten”, zegt Priske op Feyenoord ONE.
Na rust was de jonge aanvallende middenvelder, die net terug is van lang blessureleed, aanvoerder van Feyenoord. Priske: “Zechiël is een fantastische jongen. Hij neemt de verantwoordelijkheid of hij nou met of zonder band speelt. Hij is een geboren leider. Zijn energie en mentaliteit wanneer hij aanwezig is op 1908 is indrukwekkend.”

Al meer dan 43 jaar een passie voor voetbal.