FeyenoordReport

"Er is geen trouwere fan dan een Feyenoord fan"

‘Milan wilde lastminute zaken doen met Feyenoord’

Op de valreep van de afgelopen transferdeadline wilde AC Milan zaken doen met Feyenoord omtrend Santiago Gimenez. Dit heeft de Mexicaanse spits zelf laten weten.

“De laatste dag van de transfermarkt was erg intensief voor mij. Vooral de laatste uren. AC Milan werd erg concreet voor mij, maar de deal kon niet worden gesloten door de te korte tijd en de vraagprijs van Feyenoord”, vertelt Gimenez tegenover ESPN.

“Milan is een droomclub voor mij. Ik ben opgegroeid met spelers als Ronaldo, Ronaldinho en Kaka”, vervolgt de 23-jarige Mexicaan. “Uiteindelijk is het er niet van gekomen, maar het feit dat er verregaande interesse is geeft je al het gevoel dat je belangrijk bent. Voor mij staat de deur naar Milaan uiteraard nog steeds open.”

Geef een reactie

Jouw e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Verplichte velden zijn gemarkeerd met *