FeyenoordReport

"Er is geen trouwere fan dan een Feyenoord fan"

‘Dat is een ongekende voltreffer voor Feyenoord’

Feyenoord wist het afgelopen weekend met 5-2 uit te pakken tegen Heracles Almelo. Anis Hadj Moussa wist niet te scoren, maar journalist Valentijn Driessen is zwaar onder de indruk van de aanvaller.

“Hij speelde nu eindelijk een keer vanaf links”, begint Driessen bij De Telegraaf over Hadj Moussa. “Een linkspoot die op links speelt, als linksbuiten. Een soort ouderwetse Coen Moulijn. Het deed me gelijk daar aan denken. Dat zit nog steeds in mijn geheugen gegrift.”

De journalist gaat verder: “Hadj Moussa deed het heel goed. Hij is superexplosief en heeft een goede passeerbeweging. Hij legde een bal panklaar op het hoofd van Giménez. Dat ziet hij dan wel. Dat is een pareltje voor Feyenoord”, aldus Valentijn Driessen.

Geef een reactie

Jouw e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Verplichte velden zijn gemarkeerd met *