‘Utrecht-aanvaller aangeboden bij Feyenoord’
Yoann Cathline is momenteel één van de smaakmakers in de Nederlandse Eredivisie. Hij speelt momenteel nog voor FC Utrecht maar hij had ook zomaar in het shirt van Feyenoord kunnen spelen.
Hier maakte clubwatcher Martijn Krabbendam melding van in de transferdeadline Show van Voetbal International. In de show komt Cathline ter sprake als optie voor Ajax, maar dan haakt Krabbendam in. “Daar is Feyenoord ook nog mee bezig geweest, met Cathline. Niet nu hoor, maar volgens mij in de zomer. Hij was van een Franse club en volgens mij is hij toen aangeboden bij Feyenoord. Dat hebben ze toen niet gedaan, maar hij is wel een goede speler.” Utrecht huurt Cathline nu tot het eind van dit seizoen van FC Lorient met optie tot koop.
Feyenoord had kunnen toeslaan
Cathline speelde dit seizoen achttien Eredivisie-duels namens Utrecht en maakte daarin vier goals. Op zijn positie heeft Feyenoord op dit moment Igor Paixão en Luka Ivanusec in de selectie. Het is niet bekend in hoeverre de Rotterdammers de komst van Cathline hebben overwogen. Vorig seizoen speelde hij namens Almere City al in de Eredivisie.

Al meer dan 43 jaar een passie voor voetbal.