FeyenoordReport

"Er is geen trouwere fan dan een Feyenoord fan"

‘Robin van Persie drukt gelijk zijn stempel bij Feyenoord’

kvinl/shutterstock

Gernot Trauner is van mening dat de komst van Robin van Persie de ploeg goed doet. Volgens de mandekker hamerde hij bij binnenkomst direct op de discipline binnen het elftal.

Zo mogen mobiele telefoons alleen nog aan in de kleedkamer en moeten ze uit op het moment dat de werkdag begint. “Hij is gewoon heel duidelijk in wat hij van ons vraagt. Voor mij is het geen probleem, voor de meeste spelers niet. Veel van ons draaiden toch al lange dagen op de club, maar het is goed dat hij meteen een statement heeft gemaakt”, klinkt het in gesprek met Voetbal International.

Van Persie maakt indruk

De nieuwe aanpak bij Feyenoord bevalt goed, volgens de ervaren stopper. “Deze trainer brengt precies wat we nodig hebben. Lange meetings, waarin hij duidelijk uitlegt hoe hij wil dat we spelen, aanvallend en defensief. Dit is nodig omdat we ook een aantal nieuwe spelers erbij hebben gekregen.”

“Er moet weer een basis komen te liggen van waaruit we werken. Dit kan niet in een week, ook niet in twee weken, het kost tijd”, vervolgde Trauner. “Maar omdat we nu normale, volle trainingsweken gaan krijgen, kunnen we goed gaan werken aan de speelwijze.”

Geef een reactie

Jouw e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Verplichte velden zijn gemarkeerd met *