‘Ajax bewijst Feyenoord een grote dienst met uitgaande klapper’
Mika Godts zou in de belangstelling staan van het Italiaanse Napoli. Met dit nieuws pakt de journalist Orazio Accomando vandaag uit.
Ze proberen al een geruime tijd haar selectie een boost te geven met een nieuwe buitenspeler. Noa Lang (PSV) en Igor Paixão (Feyenoord) zijn daarbij genoemd als opties, maar nu blijkt dus ook Godts een serieuze optie. Naar verluidt is de Belgische aanvaller één van de nieuwe targets in Napels.
Godts speelt sinds begin 2023 voor Ajax. De aanvaller is gaandeweg uitgegroeid tot een belangrijke kracht in Amsterdam. De interesse van Napoli is een bevestiging van zijn ontwikkeling, maar het is niet duidelijk of vraag en aanbod op een vergelijkbaar niveau zitten.
Mika Godts deze zomer naar de Serie A?
Het contract van Godts bij Ajax loopt nog door tot medio 2029. De hoofdstedelingen kunnen om die reden de absolute hoofdprijs vragen. Komende zomer moet blijken of de Belg inderdaad een fraaie transfer maakt. Napoli heeft overigens meer spelers in het vizier, waaronder ook verdediger Sam Beukema van Bologna.

Al meer dan 43 jaar een passie voor voetbal.