FeyenoordReport

"Er is geen trouwere fan dan een Feyenoord fan"

‘Justin Bijlow en Timon Wellenreuther weg bij Feyenoord’

Feyenoord Rotterdam
nietbrucewilles/shutterstock

Justin Bijlow leek dit seizoen te beginnen als eerste doelman van Feyenoord, maar vanwege twijfels over zijn fitheid heeft trainer Robin van Persie nu toch gekozen voor Timon Wellenreuther.

“Het is heel lullig voor die jongen”, reageert oud-doelman Ronald Waterreus tegenover het Algemeen Dagblad. “Maar als club, zeker als topclub, moet je kunnen bouwen op een keeper. Je moet ervanuit kunnen gaan dat hij altijd inzetbaar is. En dat kan bij Bijlow bovengemiddeld vaak niet vanwege al die blessureperikelen.”

“Kijk de statistieken erop na, er is altijd wat met hem. Ik kan me niet aan de indruk onttrekken dat Feyenoord heel erg met hem in z’n maag zit. Al was het maar omdat Wellenreuther ook niet onomstreden is. Als invalkeeper heeft hij het een tijdlang meer dan prima gedaan, zeker. Alleen: hij is geen keeper die structureel van topniveau is.”

Moet Feyenoord afscheid nemen van Bijlow en Wellenreuther?

Waterreus tipt Feyenoord om schoon schip te maken en een doelman van buitenaf binnen te halen. “Er wordt steeds weer een beroep op hem gedaan, maar dan alleen omdat er iets bij Bijlow aan de hand is. Dat moet voor Wellenreuther ook niet lekker voelen. Dan kun je als Feyenoord beter een volledig nieuwe start maken met twee frisse keepers.”

Geef een reactie

Jouw e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Verplichte velden zijn gemarkeerd met *