‘Feyenoord ging lastminute voor uitgaande zomertransfer liggen’

Analist Kenneth Perez is een fan van middenvelder Hwang In-beom. In zijn optiek is hij een speler van Chmapions League-niveau.
Hij is net terug van een blessure, maar maakte tegen Aston Villa veel indruk. “Hwang is topniveau wat mij betreft, van Champions League-niveau”, oordeelt Perez in Voetbalpraat van ESPN. De Zuid-Koreaan kon afgelopen zomer nog een mooie transfer maken. “Fulham kwam heel laat. Feyenoord kon er niet mee akkoord gaan”, legt Martijn Krabbendam uit. “Diep in zijn hart zou hij het misschien wel hebben gewild.”
“Een streepje voor”
Ook middenvelder Oussama Targhalline maakt een goede indruk, maar Hwang heeft een streepje voor bij de clubwatcher. “Targhalline was goed in de Eredivisie, Hwang in de Europa League”, stelt hij. “Je kan met Targhalline prima spelen in de Eredivisie. Hij is voor een koopje naar Feyenoord gekomen. Het is een handige speler om erbij te hebben.”

Al meer dan 43 jaar een passie voor voetbal.
