‘Grote Feyenoord-flop keert in de zomer weer terug naar Rotterdam’

Plamen Andreev speelt dit seizoen op huurbasis voor Racing Santander maar ook daar moet hij het doen met een reserverol. Feyenoord nam hem in de zomer van 2024 over van het Bulgaarse Levski Sofia.
Hij verloor namelijk de concurrentiestrijd van Jokin Ezkieta en kwam nog geen een keer in actie voor zijn tijdelijke werkgever, op het tweede niveau van Spanje. FootballTransfers stelt dan ook dat Feyenoord hem in januari terug moet halen, en moet verhuren aan een andere club, waar hij wél speelervaring op kan gaan doen.
De twintigjarige Bulgaar keepte bij Feyenoord één wedstrijd, maar zakte daarin toen behoorlijk door het ijs. In de pikorde moest hij vervolgens Timon Wellenreuther, Justin Bijlow én Liam Bossin voor zich dulden, waarop dus een tijdelijk afscheid volgde. Vooralsnog pakt die zet slecht uit.
“Plamen Andreev in de zomer weer terug naar Rotterdam Zuid”
“Andreev zou met een verhuur aan een club waar hij wel aan spelen toekomt meer ervaring op kunnen doen en ook kunnen groeien. Op die manier kan Feyenoord ook profiteren van de verhuur, in plaats van dat men moet toezien hoe de doelman een reserverol vertolkt”, aldus de genoemde website.

Al meer dan 43 jaar een passie voor voetbal.
