FeyenoordReport

"Er is geen trouwere fan dan een Feyenoord fan"

Feyenoord is groeiende: ‘Niemand mist ze nog in Rotterdam Zuid’

Feyenoord RotterdamDavid Hancko en Igor Paixao waren het afgelopen twee zeer belangrijke spelers bij Feyenoord, maar inmiddels heeft helemaal niemand het meer over ze. En volgens analist Hans Kraay Junior is daar een logische verklaring voor. In het programma ‘Goedemorgen’ liet hij zich namelijk lovend uit over het aanpassingsvermogen van de Rotterdamse ploeg.

“Van de 60.000 supporters in De Kuip had niemand verwacht dat Hancko vergeten zou worden”, stelt Kraay. “Hij was écht een grote meneer bij Feyenoord. Anel Ahmedhodzic en Tsuyoshi Watanabe zijn hard op weg om hem voorlopig te doen vergeten.” Kraay, zelf ooit centrale verdediger, is onder de indruk van het duo. “Ze winnen veel duels en spelen de bal ook nog naar de goede kleur. Het is ook niet dat ze alleen maar balletjes breed geven.”

Ook het vertrek van Igor Paixão lijkt geen schaduw over De Kuip te werpen. “Hij was vorig seizoen betrokken bij meer dan 25 goals, die vervang je niet zomaar”, zegt Kraay. “Zijn doelpunten worden op dit moment gecompenseerd door Sem Steijn en Ayase Ueda, die eindelijk in vorm is.”

“Goed beleid”

Guus Hiddink vult aan dat de rustige lijn bij Feyenoord mede te danken is aan goed beleid. “Dan denk je al twee stappen vooruit en raak je niet in paniek. Dat doet Feyenoord heel goed en dat is bij PSV ook in goede handen.”

Geef een reactie

Jouw e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Verplichte velden zijn gemarkeerd met *