‘Koeman moet wakker worden, Feyenoorder (22) mee naar het WK’

Sem Steijn werd eerder opgeroepen voor Oranje, maar inmiddels lijkt hij te zijn voorbijgestreefd door Luciano Valente. Op de sociale media is hij dan ook een onderwerp van gesprek: “Ronald Koeman kan niet meer om Valente heen. Valente de dirigent op het veld. Nooit gedacht dat hij zo snel, zo belangrijk zou worden.”
Onlangs vertelde de oud-speler van FC Groningen aan Voetbal International: “Zonder dat ik ermee bezig ben is het Nederlands elftal wel een supergrote droom van mij. Ik zie jongens uit de ploeg ernaartoe gaan en dat is hartstikke mooi, een teken dat je er dichtbij kán zitten. Maar het is niet zo dat ik denk: ik móet er nu bij zitten.”
Valente speelde echter jeugdinterlands voor Italië en zou ook voor dat land uit kunnen komen… “Ik zou graag voor Oranje spelen, maar als Italië eerder zou komen, zal ik dat wel overwegen: wat ga je doen? Maar het is allemaal nog ver weg. Ik focus me op Feyenoord, ik ben goed op weg, maar dromen mag en je droomt altijd verder.”
“Veel complimenten voor Luciano Valente”
De spelmaker krijgt heel veel complimenten. Héél erg veel. “Valente is echt de beste speler van dit Feyenoord. Je merkt dat zijn medespelers hem vertrouwen en alle ballen bij hem inleveren.” En: “Valente is echt bizar goed.” Ga zo maar door: “Alles begint bij Valente. Beste speler dit seizoen.”

Al meer dan 43 jaar een passie voor voetbal.
