‘Feyenoord gaat de hoofdprijs pakken voor 23-jarige trukendoos’

De kans is groot dat Anis Hadj Moussa deze zomer voor een topbedrag verkocht zal worden. Eerder was hij al dicht bij een overgang naar het Portugese Benfica, maar Feyenoord wist er niet uit te komen met de Europese topclub.
De laatste maanden ontwikkelt Hadj Moussa zich stormachtig bij Feyenoord, dat hem in 2024 voor een peulenschil (zo’n drie miljoen euro) oppikte bij het nietige Patro-Eisden uit België. Na 43 optredens staat zijn teller inmiddels op elf goals en zes assists. Volgens FootballTransfers is de marktwaarde van Hadj Moussa (23) nu al gestegen tot ‘een recordhoogte van 17,2 miljoen euro’.
“Feyenoord gaat 23-jarige aanvaller voor een topbedrag verkopen”
Er wordt verder voorspeld dat Hadj Moussa zich nog verder zal gaan ontwikkelen, en dat zijn marktwaarde dus ook nog veel meer kan stijgen. Mogelijk wordt de dribbelkont straks de nieuwe recordtransfer van Feyenoord. Dat is nu Santiago Giménez (32 miljoen euro, AC Milan).

Al meer dan 43 jaar een passie voor voetbal.
