‘Arne Slot wilde Jerdy Schouten naar Feyenoord halen’

Een aantal seizoenen terug wilde Arne Slot graag Jerdy Schouten naar Feyenoord halen. De middenvelder was toen nog speler van het Italiaanse Bologna.
PSV speelt woensdagavond in de Champions League tegen het Liverpool van Arne Slot en de voormalig Feyenoord-trainer heeft Schouten destijds gecontacteerd. Van een transfer kwam het niet, maar tijdens de persconferentie in de Engelse stad heeft Schouten dit verhaal bevestigd.
“Contact met Arne Slot”
“Schouten bevestigt dat hij in het verleden weleens contact had met Arne Slot, toen nog trainer van Feyenoord”, schrijft Rik Elfrink van het Eindhovens Dagblad op X. “De Rotterdammers hadden interesse in hem, toen hij bij Bologna speelde. Uiteindelijk haalde PSV de huidige aanvoerder in 2023 binnen”, aldus de PSV-watcher.

Al meer dan 43 jaar een passie voor voetbal.
