‘Feyenoord-aankoop (22) jokte een beetje voor de camera’
In het treffen met Celtic werd Luciano Valente vroegtijdig gewisseld door trainer van Robin van Persie. Het publiek was het daarmee niet eens, waardoor er een flink fluitconcert losbrak in De Kuip.
Hij snapte het zelf wel, zei hij voor de camera van Ziggo Sport: “Ik had iets aan mijn hamstring en dat zette zich door. We hebben het erover gehad om eruit te gaan. Ik had door dat De Kuip het niet leuk vond. Ik weet hoe zij zich voelen en dat voel ik zelf ook. We zitten er niet goed in. Ik probeerde de supporters (met armgebaren na zijn wissel, red.) weer in een goede flow te krijgen. Zij kunnen echt het verschil maken voor ons.”
“Een leugentje om bestwil”
Stond hij te jokken? Een leugentje om bestwil? Analyticus Youri Mulder denkt van wel: “Hij zegt dat hij zijn hamstring voelde, maar misschien was het ook gewoon dat hij de trainer even helpt. De trainer denkt: ik moet hem voor het weekend fit houden, ik haal hem er nu af. Het zou best kunnen dat ze het onderling hebben afgesproken.”
De oud-spits bespeurde toch enige teleurstelling bij Valente: “Hij was best wel verwonderd dat hij eraf ging.” Weer speelde de spelmaker een puike partij: “Vooral de eerste helft was hij goed. Er was echt weinig aanleiding om hem eruit te halen. Het stadion pikte het ook niet. Hij speelde een prima wedstrijd.”

Al meer dan 43 jaar een passie voor voetbal.
