FeyenoordReport

"Er is geen trouwere fan dan een Feyenoord fan"

Feyenoord getipt: ‘Hij is beter dan Justin Bijlow’

Harmen Kuperus vindt dat Andries Noppert deze zomer een transfer moet maken. Volgens de oud-keeper van Heerenveen zou hij niet misstaan bij één van de grootmachten uit de Eredivisie.

“Het momentum na het WK is misschien wel wat weg, maar als hij nu een mooie transfer kan pakken, dan moet hij dat vooral doen”, stelt hij in Omrop Fryslân. De oud-doelman denkt niet dat Noppert volgend seizoen nog in Heerenveen keept. “Die kans is kleiner dan tien procent.”

Kuperus kwam twee jaar geleden, toen hij met Kees van Wonderen bij Go Ahead Eagles zat, zelf met de doelman aanzetten. Hij is zeer te spreken over zijn kwaliteiten. “Hij is beter dan Justin Bijlow. Als ik Feyenoord of Ajax was, dan zou ik Noppert meteen pakken.”

Geef een reactie

Jouw e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Verplichte velden zijn gemarkeerd met *