‘Feyenoord weet genoeg en gaat voor 24-jarige international’
Feyenoord gaat vol voor de komst van Luka Ivanusec. De Rotterdammers zouden op dit moment bezig zijn met een het voorbereiden van een bod op de vleugelaanvaller. Hier maakt het medium 1908 melding van.
Hij heeft nog een contract tot medio 2026 bij Dinamo Zagreb, maar volgens de fansite lijkt hij betaalbaar. Vermoedelijk moet de buitenspeler zo’n tien miljoen euro kosten. In dat geval zou hij de duurste aankoop in de clubgeschiedenis worden. Zelf zou hij een transfer naar Feyenoord zien zitten.
Ivanusec is een linksbuiten, maar hij kan ook als aanvallende middenvelder uit de voeten. Dat maakt hem voor Feyenoord nog net wat interessanter nu de toekomst van Sebastian Szymanski nog onzeker is. Het afgelopen seizoen speelde hij 21 keer vanaf de vleugel en 19 keer op het middenveld. In die optredens was hij goed voor dertien goals en vijf assists.

Al meer dan 43 jaar een passie voor voetbal.

momenteel is en blijft Feyenoord het de Pitbull zonder tanden van de Eredivisie als ik een vergelijk maak met enkele andere ED clubs, belachelijk gewoon, de CL wordt op deze manier 1 groot fiasco, over en uit!
Hallo Divan,
Weet je vorig seizoen nog. Heel veel weg en een aantal laat gekomen. resultaat: Kampioen.